Wyszukiwarka:
Wi-Fi
 
 

UPC szokuje nową ofertą

Jeden z operatorów telekomunikacyjnych - UPC, pragnie zaznaczyć swoje miejsce wśród gigantów w branży, przygotowując nową, rewolucyjną ofertę dla użytkowników.

Przygotowana przez firmę UPC oferta przeznaczona jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw i nosi nazwę UPC Biznes. Wybierając ten plan korzystania z usług telekomunikacyjnych i sieciowych klienci mają możliwość wyboru maksymalnej prędkości przesyłu danych, jaką charakteryzować się ma ich łącze. Dostawca przewidział takie prędkości transferu pakietów informacji jak: 40 Mb/s, 60 Mb/s, 80Mb/s, 150 Mb/s , a nawet - co spowodowało niemałe poruszenie na rynku i w branży - 180 Mb/s. Jest to obecnie największa prędkość połączenia internetowego oferowana użytkownikom docelowym. Mimo, że cena takiego łącza oraz warunki abonamentowe nie zostały jeszcze doprecyzowane, to już wiadomo, że ostatnia z opcji przeznaczona jest głównie dla rozwijających się i duzych firm, dla których istotna jest komunikacja pomiędzy poszczególnymi sektorami bez najmniejszych opóźnień, jak również możliwość przesyłania dużych plików w ciągu maksymalnie kilku minut.

UPC ogłosiło, że poza standardowym planem internetowym istnieje także możliwość połączenia usługi z dodatkowymi usługami telefonicznymi lub polegającymi na umożliwieniu dostępu do telewizji cyfrowej. Dodatkowo abonament rozszerzyć będzie można, zwiększając prędkość transferu w zależności od indywidualnych preferencji użytkownika, dodając dodatkowe minuty umożliwiające dłuższe rozmowy, czy też zamawiąjąc dodatkowe pakiety kanałów telewizyjnych.

Ostatnie komentarze na forum