Wyszukiwarka:
Wi-Fi
 
 

FRITZ! SMART HOME – inteligentne rozwiązania sieciowe z polskim menu

Fritz

Warszawa I Firma AVM, niemiecki specjalista od komunikacji sieciowej, wprowadza na polski rynek swoje nowoczesne urządzenia, które realizują jej najnowszą koncepcję SMART HOME. Wszechstronne i wielozadaniowe routery FRITZ!Box 7272 i 7490, inteligentne gniazdko FRITZ!DECT 200 oraz telefony DECT FRITZ!Fon MT-F i FRITZ!Fon M2 tworzą wspólną sieć ułatwiającą zarządzanie inteligentnym domem. Specjalnie z myślą o polskich użytkownikach wszystkie premierowe produkty FRITZ! zostały wyposażone w polskie menu, z prostym i intuicyjnym interfejsem.

• SMART HOME – kompleksowe zarządzanie urządzeniami poprzez sieć domową
• FRITZ!Box 7272 – idealne centrum multimedialne dla całej sieci domowej
• FRITZ!DECT 200 – mierzy i optymalizuje zużycie energii oraz steruje urządzeniami
• FRITZ!Box 7490 – dedykowany najszybszym sieciom domowym z bezprzewodowym standardem WLAN AC
• FRITZ!Fon MT-F – najwyższa jakość dźwięku oraz zarządzanie gniazdkami FRITZ!DECT 200
• FRITZ!Fon M2 – bogactwo funkcji telefonicznych i oszczędność energii

Routery FRITZ!Box jako centrum zarządzania SMART HOME Firma AVM w swym najnowszym rozwiązaniu łączy urządzenia tworzące sieć domową z ideą SMART Home zmieniając swe flagowe produkty czyli routery FRITZ!Box w centrum zarządzania inteligentnym domem. W ramach koncepcji SMART HOME wielofunkcyjne routery FRITZ!Box zostały wzbogacone o liczne dodatkowe funkcje oprogramowania FRITZ!OS, dzięki którym nie tylko pełnią rolę multimedialnego centrum obsługującego całą sieć domową, ale mogą także kontrolować i zarządzać dowolnymi urządzeniami elektrycznymi podłączonymi do sieci domowej. Wszystkie premierowe produkty FRITZ! wprowadzane na polski rynek: routery FRITZ!Box 7272 i 7490, telefony DECT FRITZ!Fon M2 i MT-F oraz FRITZ!DECT 200 mogą łatwo się integrować tworząc ideę SMART HOME.

FRITZ! z polskim menu i wszechstronnymi funkcjami
Wysoka niemiecka jakość wykonania oraz prostota obsługi to najważniejsze cechy wyróżniające wszystkie urządzenia marki FRITZ!. Z myślą o polskich użytkownikach premierowe urządzenia AVM zostały także wzbogacone o polskie menu, z intuicyjnym interfejsem, który umożliwia prostą i szybką konfigurację poszczególnych urządzeń oraz dostęp do licznych funkcji. Dodatkowo użytkownicy mogą kontaktować się z polskojęzycznym systemem wsparcia technicznego, a wszystkie urządzenia FRITZ! mają zapewnione regularne i bezpłatne aktualizacje oprogramowania.

FRITZ!Box7272 obsługuje wszystkie połączenia z liniami ADSL oraz wszelkie połączenia telefoniczne. Jest idealnym rozwiązaniem dla aplikacji sieciowych, takich jak IPTV, wideo na żądanie czy mediów strumieniowych. Posiada zintegrowany modem ADSL2+, możliwość działania z zewnętrznymi modemami, dwa gigabitowe porty LAN i dwa szybkie porty Ethernet o wysokiej prędkości sieci WLAN N450 (MIMO 3x3), które zapewniają notebookom, smartfonom, tabletom oraz dowolnym urządzeniom multimedialnym bardzo szybki, bezprzewodowy transfer danych z prędkością do 450 Mbit/s wpopularnym paśmie 2.4 GHz. Router FRITZ!Box 7272 wyposażony jest w zintegrowany system telefoniczny z bazą DECT do obsługi telefonii internetowej, analogowej, ISDN oraz IP.

FRITZ!Box 7490 posiada najszybszy standard bezprzewodowego AC, a trzy niezależne strumienie danych bezprzewodowych sieci WLAN zapewniają szybki transfer nawet na większe odległości. Model ten oferuje działającą w paśmie 5 GHz bezprzewodową sieć AC z prędkością do 1300 Mbit/s oraz jednocześnie używaną sieć bezprzewodową N z 450 Mbit/s, która operuje w paśmie 2,4 GHz. Jest bogato wyposażony w gigabitowe porty LAN, porty USB 3.0, system telefoniczny i stację bazową DECT obsługując wszystkie rodzaje połączeń telefonicznych (analogowych, IP, ISDN). FRITZ!Box 7490 integruje także modem VDSL z technologią vektoringu, który pozwala osiągnąć prędkość ponad 100 Mbit/s w połączeniach z internetem na łączach telefonicznych. Model ten podobnie jak inne routery FRITZ!Box, pozwala na podłączenie zewnętrznych modemów oraz jest także optymalnie przystosowany do łącz światłowodowych.

FRITZ!DECT 200 mierzy i zapisuje zużycie energii podłączonych do niego urządzeń elektrycznych, a wszystkie dane rejestrowane są w interfejsie routera FRITZ!Box, na którym przedstawione jest zużycie energii według różnych parametrów i przejrzystych wykresów. Oprócz tego umożliwia ręczne lub automatyczne włączanie i wyłączanie podłączonych do niego urządzeń przy użyciu aplikacji mobilnych zainstalowanych na smartfonach czy tabletach. FRITZ!Fon MT-F łączy w sobie wygodę telefonii bezprzewodowej z najwyższą jakością i zaletami telefonii internetowej (VoIP), znacznie przewyższając jakość dźwięku połączeń stacjonarnych dzięki odtwarzaniu pełnego zakresu częstotliwości w jakości HD. Oprócz wielu funkcji internetowych np. obsługi poczty e-mail, słuchania podcastów, kanałów RSS czy radia internetowego FRITZ!Fon MT-F może także zarządzać inteligentnymi gniazdkami FRITZ!DECT 200 w ramach stworzonej sieci SMART HOME.

FRITZ!Fon M2 współpracuje z dowolnymi modelami routerów FRITZ!Box wyposażonymi w bazę DECT. Oferuje liczne usługi internetowe oraz różnorodne funkcje telefoniczne np. tryb głośnomówiący, szybkiego wybierania czy elektronicznej niani. Zapewnia doskonałą jakość dźwięku oraz optymalizację zużycia energii dzięki automatycznej funkcji DECT Eco. Świetnie współpracuje z pozostałymi urządzeniami w ramach rozwiązania SMART HOME.

Więcej informacji o rodzinie produktów FRITZ!: www.fritzbox.eu/pl

Ostatnie komentarze na forum

Gość: Prue
07-09-2016 godzina 02:28:41
I actually found this more enntrtaieing than James Joyce. http://thbeycmbruk.com [url=http://ginpbs.com]ginpbs[/url] [link=http://jygfhupaepr.com]jygfhupaepr[/link]
Gość: Nyvaeh
07-06-2016 godzina 19:25:50
That\'s a crrjekacack answer to an interesting question
Gość: Laquisha
07-06-2016 godzina 12:12:16
Thanks for shganir. What a pleasure to read! http://sxvrdte.com [url=http://amfedmhpl.com]amfedmhpl[/url] [link=http://efqqjs.com]efqqjs[/link]
Gość: Krystallynn
07-04-2016 godzina 23:12:33
I\'m not easily imdrsesep. . . but that\'s impressing me! :)
Gość: Sandra
14-12-2015 godzina 02:28:18
35 35 people found folnwoilg review helpful: A system!, September 21, 2009 a0 (Wellesley, MA) review : &T DECT 6.0 Black/Silver Digital Corded/Cordless Answering System (CL84109) (Electronics) I wanted a corded/cordless phone system, answering machine expandability. researching phones reading reviews, I &T 6.0 corded/cordless system two cordless phones; I added two additional cordless phones. reviews I read before purchasing, I disappointed base unit a blinking light indicate a message. , setting up system, I read program base unit beep, signaling a message. worked even better a blinking light, don\'t even look machine know a message. [ beeping pressing mute button.] I absolutely system!! Best features: speaker/hands-free units, buttons clearly intuitive, mute button stops phone ringing/beeping, easily programmed/ step- -step directions, convenient intercom/transfer functions, dial a number caller ID adding a 1 pressing send, battery holds charge (out recharger) several days, range, , finally, I five different phones one standardized system. need/wish met (a minor one) clip cordless units phones clips, I used clipping belt a pocket heading another room outside. Although I haven\'t tried , I found inexpensive clip Best mounted back phone. 3 months, I system I same one elderly -laws; find easy see , features & standardization ( three different phones). A product/value, far . customers find helpful reviewsa0 review helpful ?a0 | a0 John C. Cummins says: 25 27 people found folnwoilg review helpful: range features tjhe price, July 31, 2009 a0 a0a0 review : &T DECT 6.0 Black/Silver Digital Corded/Cordless Answering System (CL84109) (Electronics) I\'ve using phone a few weeks very . I don\'t answering machine I one phone service. cordless reception strength. I walk a neighbor 4 houses down still a phone call. speaker phone very loud more enough needs. , a headset jack, I don\'t one I prefer speaker phone over a headset. customers find helpful reviewsa0 review helpful ?a0 | a0 Jerry L. Murray says: 16 16 people found folnwoilg review helpful: Quality corded phone minor quirks, October 25, 2009 a0 a0a0 Amazon Verified () review : &T DECT 6.0 Black/Silver Digital Corded/Cordless Answering System (CL84109) (Electronics) I wish lighted base keys / lighted keys base handset; therefore, I cordless remote lighted ( ), one access many features, including speaker phone playing msgs, located base. Energy saver turns orange-colored lighting calls \' light stays turn calls \' selected. Remote handset power light stays cradle. external volume control remote handset access program thru handset set volume select one nine ring tones. chain store, difficult retrieving second stored number (pin) used long distance card calling (I Verizon 2.9 cents/minute card home requiring two main numbers, a couple single digits I key manually). Hopefully, I find best way access pin store two numbers. Overall looks (matches stainless black fridge) a quality-built unit. Voice crisp I hear static. Follow instruction manual set-up many features, such program beep - -beep stored messages. corded phone during power failures. &T toll-free line people readily available. Proprietary plug- \' 2 NiMH AAA batteries (provided) used remote handset &T used - -shelf rechargeable batteries (marketing consumers batteries a premium). I plastic covering replace two higher output 1000 mAh batteries time comes. base uses 3 - -shelf AAA batteries ( expense), one rechargeables. customers find helpful reviewsa0 review helpful ?a0 | a0 http://rlpxtvjwyjn.com [url=http://whntjandc.com]whntjandc[/url] [link=http://ebdkzymsvsp.com]ebdkzymsvsp[/link]
Gość: Nicky
12-12-2015 godzina 07:40:59
Thanks for posting this video. The crdiet for this video actually goes , and my friends at Bike Hugger were kind enough to post it to their website.Thank you again and I hope you enjoyed it.
Gość: Heo
12-10-2015 godzina 04:09:21
Hfaistiwna eimai sigouri oti meta to coemmnt sou to dear ship tha sou kanei spank ston pwpoudako... :PCan\'t wait!!Apisteuta classic tainia kai upervolika mprosta apo tin epoxi tis...Pistevw oti akoma kalutera tha einai an ti doume se therino! http://qhslacdvug.com [url=http://dqdbvmyfzbe.com]dqdbvmyfzbe[/url] [link=http://gemsis.com]gemsis[/link]
Gość: Dina
12-04-2015 godzina 01:58:57
Hi Mark,I\'m developing a Plugin for the , a DSL modem/WLAN/Voip/DECT. It\'s quite easy to get inmtofarion about phone calls out of the Fritz!Box into your own software, so a couple of months ago i did that for . A few weeks ago a Homeseer user i know well, asked me if i could develop a Plugin cause there wasn\'t any yet.So i downloaded Homeseer, looked at the Plugin SDK and started programming. Current status is that it is being tested and i\'m about to end adding features to the first release, which will probably be published somewhere next week. I have to finish the Plugin soon, cause i only have 10 days left of the trial period.If everything goes as planned, i\'m also going to develop a second Plugin in the future. That will be a Plugin to control the central heating, meant for Homeseer users that have the same central heating system as i do.Regards,Robert.
Gość: Devyn
12-03-2015 godzina 23:08:39
Hi Mark,I\'m developing a Plugin for the , a DSL modem/WLAN/Voip/DECT. It\'s quite easy to get inoirmatfon about phone calls out of the Fritz!Box into your own software, so a couple of months ago i did that for . A few weeks ago a Homeseer user i know well, asked me if i could develop a Plugin cause there wasn\'t any yet.So i downloaded Homeseer, looked at the Plugin SDK and started programming. Current status is that it is being tested and i\'m about to end adding features to the first release, which will probably be published somewhere next week. I have to finish the Plugin soon, cause i only have 10 days left of the trial period.If everything goes as planned, i\'m also going to develop a second Plugin in the future. That will be a Plugin to control the central heating, meant for Homeseer users that have the same central heating system as i do.Regards,Robert.