Wyszukiwarka:
Wi-Fi
 
 

AirLive Air3G - standardowe anteny dystans połączenia 2.6km

Air3G

AirLive Air3G osiągnął niesamowity wynik w teście połączenia na zewnątrz w otwartym terenie. Air3G w tym teście uzyskał pokrycie terenu o promieniu 2,6km sygnałem WiFI.

Router AirLive Air3G okazał się niewiarygodnie mocny podczas testów na zewnątrz. Router AirLive Air3G dzięki najnowszym dokonaniom firmy AirLive zapewnił zasięg działania sieci bezprzewodowej na dystansie 2,6 km na standardowo dołączonych antenach.

Dzięki wieloletniej pracy i udoskonalaniu urządzeń do transmisji bezprzewodowej zdobyte doświadczenie pozwala już dziś na oferowanie klientom stabilnego i niezawodnego rozwiązania z najwyższej półki AirLive. W czasie testu udowodniono, że Air3G, dzięki swojej wysokiej mocy 1Watt i zastosowaniu technologii bezprzewodowej N pozwala na pokrycie zasięgiem działania sieci obszar, do 9x większy niż normalny AP.

Na standardowych antenach osiągnięto dystans połączenia 2.6km

Raport z Testu

Badanie zostało przeprowadzone w listopadzie 2010, wzdłuż rzeki Singdain Bitan City, Taipei.
Warunki pogodowe podczas testu :
Częściowe zachmurzenie z lekkim deszczem.
Lokalizacja : Kościół Donghasheng i Kościół Jang-Shing
Dystans między urządzeniami : 2,6 km.


Poniższe informacje pokazują sposób konfiguracji obu testowanych urządzeń

  • 1 x Air3G z mocą 30dBm usawiony w tryb AP
  • 1 x Air3G z mocą 30dBm ustawiony w tryb Client
  • Użyto standardowo dołączonych anten wewnętrznych 3dBi
  • Dystans między dwoma urządzeniami Air3G : 2.6km
  • Widzialność optyczna dla anten : zapewniona.
  • Wartość ACK ustawiono wg wskazań wewnętrznego kalkulatora ACK

Wyniki Testów :

Wykres

  • Stabilne połączenie na dystansie 2.6km
  • 20.4Mbps Realnego Transferu
  • -68dB RSSI, ciągle mocny sygnał dający z pewnością możliwość prób z dystansem 3km

*Testy przeprowadzono na 2 urządzenia AirLive Air3G ( jeden w trybie AP, drugi AP Client )

Podsumowanie :

Przeprowadzone testy jednoznacznie potwierdzają, że AirLive Air3G jest naprawdę mocnym i szybkim routerem posiadającym zdolność zestawiania połączeń na bardzo duże odległości. Test dowodzi że w zastosowaniu technologii 11n z mocą maksymalną 27dBm oraz w technologii 11b/g z mocą 30dBm urządzenie z dołączonymi standardowymi antenami zestawiło połączenie na dystansie 2,6km z RSSI - 68dBm uzyskując realną przepustowość 20,4Mbps. Wyniki testu potwierdzają wysoką klasę urządzenia Air3G marki AirLive.

Ostatnie komentarze na forum

Gość: Necla
14-12-2015 godzina 02:23:26
pisze:Niestety w ostatnich dnciah nie udało sie uniknąć problemow. Przy dopinaniu ostatnich guzkiow organizacyjnych okazało sie, że strażacy nie są w stanie zabezpieczyć trasy biegu w Rynku i jego okolicy. W okresie odpustu jest tam na ogoł sporo kramow i przechodniow. W związku z tym konieczna jest modyfikacja trasy w obrebie już wyznaczonej. Szczegoły bedą dostepne już dziś.Za wszelkie trudności z tego wynikające serdecznie przepraszamy. http://wejtmf.com [url=http://ybtgzc.com]ybtgzc[/url] [link=http://vfdvfosu.com]vfdvfosu[/link]
Gość: Imel
12-10-2015 godzina 04:03:40
WitamWszyscy chętni są mile widziani Dobrze że Lauek podał adres sipokanta. W końcu gospodarz:) Im nas więcej tym lepiej. Jesli dużo będzie błota to trasę zmodyfikujemy. Ważne że porowerujemy:) Bardzo możliwe, że bedzię z nami Aneta, ktf3ra zajęła 1 m w MINI u GRABKA w generalce w zeszłym sezonie, instruktorka spenningu. Także szykujcie się:) Jeśli chodzi o godzinę sipokanta, to w dalszym ciągu proponuję 10 rano.P.S. Pomoc nawigacyjna mile widziana. Jak ktoś ma GPS-a i może wczytać tracka wyścigu (ze strony BM) byłoby ok.Narka http://rhqmavjsiqa.com [url=http://rfxzgtdnm.com]rfxzgtdnm[/url] [link=http://kuflayrm.com]kuflayrm[/link]
Gość: Rohit
12-04-2015 godzina 01:54:46
no pięknie, jak was zobaczyłem o 7,43 u stf3p naycszh wrf3t pod ośrodkiem(jak go kiedyś nazywano)to pomyślałem że oszaleliście.natychmiast rzut okiem jednym i drugim na Marie.Zonk! nie jedziemy!(błyskawicznie zadałem sobie pytanie:pogrzało ich?co za leszcze)na szczęście od razu zostałem poczęstowany złymi ale prawdziwymi nowinkami dot.leczenia kanałowego i bf3lf3w kłf3w.no cf3ż-tak jak Przemek napisał: Belgia nie dla Was Kochani i Europa jeszcze nie teraz .SIĘ PYTAM KIEDY?!żarty na bok.Życzę dobrego trenowania i coraz częstszego myślenia o startach podczas tego właśnie trenowania. Trzymam swe czarne kciuki za Was i za siebie i swoją walkę o wiele cennych spraw do ktf3rych triatlon a właściwie jego zaczyn jest narzędziem.
Gość: Philip
12-03-2015 godzina 21:34:03
Gf3ral pisze:Szkoda że przy tak dużym zainteresowaniu nie wpliradzowiście trochę większych wymogf3w co do kfalifikacji,bo ja wolniej obsługuję komputer,ale za to szybciej biegam[ Rzeżnik na 6 miejscu ,a Gorce na 8 w generalnej ] w związku z czym czuję się pokrzywdzony nie mogąc wziąć udziału w tym biegu tylko dlatego że wolno obsługuję komputer.Myślę że wielu znakomitych biegaczy nie zdążyło nawet usiąść przed komputerem ,nie mf3wiąc już o wpisie na listę.To trudny bieg ,i dla organizatorf3w byłoby lepiej gdyby szybkość obsługi komputera nie była głf3wnym czynnikiem powodującym kwalifikację do tak wymagającego biegu pozdrawaim
Użytkownik
qman
Postów: 51
20-03-2012 godzina 22:01:24
Ciekawe jak by sobie ktoś to wziął do domu :D Sąsiedzi by byli szczęśliwi :D
Użytkownik
Ghandi
Postów: 56
17-03-2012 godzina 00:47:55
ooo, nieźle, kilka takich i spore miasteczko można pokryć siecią WiFi
Użytkownik
qman
Postów: 51
16-03-2012 godzina 18:41:17
Idealny do miasta, jak i do osiedlowej sieci Wi-fi. Mam nadzieje ze będzie on za niedługo w mojej okolicy, bo wszędzie mam słaby zasięg.
Wszystkie komentarze (16)